Bleach RPG Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Geri Dönüyoruz! Çok Yakında... ~

AnasayfaAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Site kuralları hakkında...

2 posters
YazarMesaj
Ichirou Kensei
Shinigami
Shinigami
Ichirou Kensei

Karakter Sayfası
Karakter:
Zanpaktou:
Rp Puanı:
Site kuralları hakkında... Left_bar_bleue88/100Site kuralları hakkında... Empty_bar_bleue  (88/100)

Site kuralları hakkında... Empty
MesajKonu: Site kuralları hakkında...   Site kuralları hakkında... EmptySalı Ocak 31, 2012 2:41 pm

1-Sitemiz yasal bir sitedir illegal paylaşımlar KESİNLİKLE yasaktır böyle birşey söz konusu bile olamaz.
(Siteniz yasal bir site onu anladım ancak bir bleach rpg sitesi daha var neden bu site ona benzetilmeye çalışılmış? :S Yani neredeyse rehberler bile aynı şimdi siz mi o siteden çaldınız o site mi sizden çaldı bu ikonları rehberleri falan? :S Yani eğer bu siteninse o sitenin çalması yanlış ya da o siteninse sizin kendinize yasal bir site demeniz yanlış...)

2-Forum içerisinde küfür yasaktır.Küfür edenler uyarılır editlemezse uyarılmadan banlanır.
(Sanırım buna lafım yok yani her sitede var bu)

3-Lütfen Türkçemizi güzel kullanalım.Her noktaya virgüle uyun demiyorum ama en azından Jnm JhiJim jHoCuq vb. şeyleri kullanmayın
(Kullanılacak kelimelere karışamazsınız herkes istediği gibi yazmakta serbesttir ancak bunu rp içinde yaparsa uyarabilirsiniz. Yani böyle bir hakkınız yok.)

4-Site içerisinde reklam gibi birşey söz konusu değildir ileriki zamanlarda belki izin ve kısıtlı reklam yapılabilir ama şuan kendi sitemiz olan cyberboard hariç hiçbir forumun yada sitenin linki ne özelden nede genelden paylaşılamaz.
(Sizin kararınız tabi sadece kendi sitenizin reklamını yapabilirsiniz. Buna da lafım yok.)

5-Çift üyelik yasaktır.Herkes tek bir üyelik kullanmalıdır.
(Biz multiplayer karakter diyoruz ona.)

6-Forum içerisinde saygı sınırlarını lütfen aşmayalım.Yöneticilerle aranızdaki mesafeyi iyi belirleyin.Gerek RP'de gerek Konu Dışı Forumlarda.
(Yöneticiler ile aramızdaki mesafe belli. Bence her sitede olduğu gibi bu sitede de herkes eşit olmalı. Yani sizden korkmayalım sizinle arkadaş gibi olalım admin dendiğinde herkes kormasın. Gerçi ben korkmuyorum. Umrumda değil adminin ne yapıp ne ettiği çünkü ben buraya rp yapmaya geldim. Ve gördüğüm kadarı ile bu sitede Game Master (GM) yada admin pek fazla çalışmıyor gibi bunu da size söylememin nedeni birazcık site ile ilgilenmeniz. Sakın yanlış anlamayın bu söylediklerimi sadece tecrübelerimden dolayı biraz bilgi vermek istedim...
Shizuka Hyuga
Taichou
Taichou
Shizuka Hyuga

Karakter Sayfası
Karakter: Shizuka Hyuga
Zanpaktou: Moshiwake
Rp Puanı:
Site kuralları hakkında... Left_bar_bleue100/100Site kuralları hakkında... Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Site kuralları hakkında...   Site kuralları hakkında... EmptySalı Ocak 31, 2012 5:18 pm

Biz kimseye bizden korkun demiyoruz.Gelip bize şu bölümü açsana la vb. cümleleri sarf etmemeleri için gereken mesafeyi koyuyoruz.

3-Lütfen Türkçemizi güzel kullanalım.Her noktaya virgüle uyun demiyorum ama en azından Jnm JhiJim jHoCuq vb. şeyleri kullanmayın
(Kullanılacak kelimelere karışamazsınız herkes istediği gibi yazmakta serbesttir ancak bunu rp içinde yaparsa uyarabilirsiniz. Yani böyle bir hakkınız yok.)

Ayrıca bu yazdığın konusunda haksızsın Apaçiler , krolar ve gerizekalılar bu siteye giremez.Adam gibi Türkçe konuşanlar buyursun gelsin.

1.maddeye gelince Rehberi ordan izinli olarak adlik.İkonlar ve diğer herşey kendi yapımımızdır.

İyi Forumlar dilerim.
Ichirou Kensei
Shinigami
Shinigami
Ichirou Kensei

Karakter Sayfası
Karakter:
Zanpaktou:
Rp Puanı:
Site kuralları hakkında... Left_bar_bleue88/100Site kuralları hakkında... Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Site kuralları hakkında...   Site kuralları hakkında... EmptySalı Ocak 31, 2012 8:59 pm

Aslında bu muhabbeti uzatmıcaktımda krolar falan giremez ne demek yaa özgür bir yer burası internette herkes özgürce dolaşır bu siteyede girer ayrıca kimsenin alnında kro yazmıyor ya nerden bilceniz...
Shizuka Hyuga
Taichou
Taichou
Shizuka Hyuga

Karakter Sayfası
Rp Puanı:
Site kuralları hakkında... Left_bar_bleue100/100Site kuralları hakkında... Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Site kuralları hakkında...   Site kuralları hakkında... EmptyÇarş. Şub. 01, 2012 10:20 pm

Bak arkadaşım , burda kimse kurallarımızı sorgulayamaz.Düzgün Türkçe her Türk vatandaşının en birinci görevidi kimse bunu değiştiremez ! Öbür taraftan bir kronun siteye gelip "Neydiyon la çıraaaaaaaaaaaam böön iyimisin xD " demesi beni rahatsız eder.Başkasının hakları başlayınca senin hakların biter bu evrensel bir kuraldır.Eğer sitemizden hoşnut değilsen kimseyi zorla tutmuyoruz.Gelmek isteyenin başımızın üstünde yeri var.Gitmek isteyenede kapı orda.Seçimini yaparsın olur biter.
Ichirou Kensei
Shinigami
Shinigami
Ichirou Kensei

Karakter Sayfası
Karakter:
Zanpaktou:
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Site kuralları hakkında...   Site kuralları hakkında... EmptyC.tesi Şub. 04, 2012 9:52 pm

hıh Smile site kurallarını sorgulamak hakkım... hem kendi ağzınla söyledin başkalarının hakları başlayınca senin hakkın biter yani senin hakkın şu anda bitti dostum üzgünüm kendin itiraf ettin ve söyledin bende hakkımı değerlendiriyorum... Smile
Shizuka Hyuga
Taichou
Taichou
Shizuka Hyuga

Karakter Sayfası
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Site kuralları hakkında...   Site kuralları hakkında... EmptyPaz Şub. 05, 2012 7:36 pm

3 satır yazı yazmışım anladığın bumu ?
Ichirou Kensei
Shinigami
Shinigami
Ichirou Kensei

Karakter Sayfası
Karakter:
Zanpaktou:
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Site kuralları hakkında...   Site kuralları hakkında... EmptyPaz Şub. 05, 2012 9:08 pm

ben adam olanı dinlerim =) o yüzden bu kadarını anlamışım k.bakma

Site kuralları hakkında...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fan Fic Bölümü Nedir ve Kuralları !
» Forum Kuralları !!! [Herkes Baksın !!!]
» Başlıklar hakkında
» Haftanın Videosu ve Güncel Manga Paylaşımı Hakkında
» Adı geçmeyen çınar ağacı Galatasaray (!) hakkında ŞİKE SORUŞTURMASI başladı