Bleach RPG Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Geri Dönüyoruz! Çok Yakında... ~

AnasayfaAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Yeni Görev : Kayıp Kızı Kurtarın

2 posters
YazarMesaj
**GM**
Game Master
Game Master

Karakter Sayfası
Karakter: Psikopat Necati
Zanpaktou: Hıyar
Rp Puanı:
Yeni Görev : Kayıp Kızı Kurtarın Left_bar_bleue9223372036854775807/9223372036854775807Yeni Görev : Kayıp Kızı Kurtarın Empty_bar_bleue  (9223372036854775807/9223372036854775807)

Yeni Görev : Kayıp Kızı Kurtarın Empty
MesajKonu: Yeni Görev : Kayıp Kızı Kurtarın   Yeni Görev : Kayıp Kızı Kurtarın EmptyPtsi Ağus. 06, 2012 1:47 pm

Soul Society'i basan bir hollow küçük bir kızı kaçırıp Hueco Mundoya kaçtı, kızı kurtarmak için siz görevlendirildiniz ve şuan Urahara-san'ın açtığı Garganta'dan yeni çıktınız ve Hueco Mundo'dasınız...

Görevi kabul etmek için Onaylıyorum yazıp RP'nizi gönderiniz, RP yaklaşık 3 tur civarı olacaktır, RP'lerinizin gerçeçiliğine uzunluğuna ve güzelliğine göre başarma oranınız artacaktır.

Ödül:30 Puan + 2 RP Puanı
Hoshimi Yasue
Fuku-Taichou
Fuku-Taichou
Hoshimi Yasue

Karakter Sayfası
Karakter: Hoshimi Yasue
Zanpaktou: Ai Asa Yuki
Rp Puanı:
Yeni Görev : Kayıp Kızı Kurtarın Left_bar_bleue79/100Yeni Görev : Kayıp Kızı Kurtarın Empty_bar_bleue  (79/100)

Yeni Görev : Kayıp Kızı Kurtarın Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Görev : Kayıp Kızı Kurtarın   Yeni Görev : Kayıp Kızı Kurtarın EmptyPtsi Ağus. 06, 2012 2:08 pm

Onaylıyorum

Hueco Mundo'ya ilk defa ayak bastım ve dışarıdan her kim olsa heyecanlı olduğumu anlayabilir.Iykk.Her yer kum ya da onun gibi birşey.Hiç hoşuma gitmedi ama görevim icabı bunu yapmalıyım.Oh..Sanırım yukarıda güneşte yok.Rüzgar da hissetmiyorum..Her neyse bunları düşünmek için doğru zaman değil.

Çevreme bakındım ve ama hiç hollow göremedim.Herhangi bir reiatsu da hissetmiyorum.Yani bu garip bir şey.Koskoca Hueco Mundo'dayım, başka bir dünya yada evren.Ama hiç bir varlık hissedemiyorum.Her neyse.Şimdi anladım ki bunu yapmak için eski moda yöntemlere başvuracağım.Yani hollowu ayak izinden aramak gibi.Bu düşüncemin nedeni; üstünde durduğum zemin kuma çok benziyordu ve bunun sadece görünüşte olmadığını bir türlü biliyordum.

Sonunda; düşünmeyi bıraktım ve kumlara bakarak hollowu aramaya koyuldum...

Yeni Görev : Kayıp Kızı Kurtarın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Görev
» Ben Yeni Admininiz
» Yeni Level Sistemi.
» Ben yeni GM'iniz bayanlar !